Bandırma’da Ayda 4500 TL Maaşla Çalışmak İstermisiniz?

Günümüzde artık çok bilen değil az bilip işini doğru yapıp iyi bilen kazanıyor diyebiliriz. Ulusal gündemde birbiri ardına paylaşılan “geleceğin meslekleri” vb. başlıklı haberleri her gün okuduğumuz şu günlerde bizlerde sektörümüz ile ilgili ayda 4500 TL’ye kadar maaşla çalışabileceğiniz sezonluk iş haberini duyurmak istedik. Bu iş ilanı duyurusunu okurken Bandırma’ya her yıl yüzlerce kişinin başka şehirlerden gelerek yazıdaki fırsatı nakte çevirdiğini unutmayınız!


Ceviz Fidanı Aşılama Tesisimiz

İş Garantili Mesleklerden Biri Oldu!

Evet yanlış duymadınız ayda 4500 TL’ye ceviz fidanı aşısı yaparak gelir elde edebilirsiniz. Eğer sizde cevizde göz aşı tekniğini biliyor ve konuda gelişime açıksanız yaz sezonunda Bandırma Sahil Yenice Köyü ceviz fidanı yetiştirici firmalarda aşılı ceviz fidanı üretiminde günlük 100-150 TL yevmiye ile çalışıp ayda 4500 TL’ye varan gelir elde edebilirsiniz. Üstelik iş garantili! Bu işe sezonluk bakmamakta yarar olduğunun altını çizmek gerekir. Çünkü ceviz fidanı aşılama sezonu yaz aylarında olduğu için yılda 4 ay çalıştığınızı düşünürsek senede 13.000 TL’yi aşkın bir kazanç elde etmiş olacaksınız. Buda standart asgari ücretle çalışan biri için düşünürsek siz onun 1 yılda kazandığını 4 ayda kazanmış olacaksınız.

Cevizde Göz Aşı Nasıl Yapılır?

Göz Aşı Tekniği
Haberimizin başında da dediğimiz gibi artık çok bilen değil az bilip az çalışıp işinini iyi bilen kazanıyor. Tabi bu konuda işini bilen kelimesinin altını çizmekte fayda var çünkü bu işte profesyonellik istiyor biz ceviz fidanı üreticileri sadece işinin uzmanı kişilerle çalışıyoruz.

Ceviz Fidanı Aşısı Nasıl Yapılır? (Video)

One thought on “Bandırma’da Ayda 4500 TL Maaşla Çalışmak İstermisiniz?

  1. Merhabalar yaşım 14 burada çalışabilirimiyim ?
    Çalışma saatleri ve ulaşım nasıldır ?
    Çalışılacak tarla tam olarak nerededir ?
    Ve son olarak söylendiği gibi ay sonu 4500₺ para alırmıyım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir