Açık Köklü Ceviz Fidanı

Açık Köklü Ceviz Fidanı çeşitlerimiz 2018 yılında tohumdan toprak ile buluşup 2019 kasım ayı itibari ile pişkin diye bilinen olmuş vaziyete ulaşmış ve fidanlarımızın yeni dikim yerleri için sökümlerine başlanmıştır. 2 ve 3 yaşında ceviz fidanı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve çok uygun fiyatlarla açık köklü ceviz fidanı satın almak için bizi arayınız.

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR!

İstediğiniz boyda ismine doğru sertifikalı fidan satın almak istiyorsanız erken ön sipariş indirim ve fırsatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. 300.000 adet yabancı cins 100.000 adet yerli cins AÇIK KÖKLÜ (AŞILI) teslimatlarına KASIM ayında başlanmıştır.

Açık Köklü Ceviz Fidanı Fiyatları 2019

Açık köklü ceviz fidanı fiyatlarımız çeşit ve boylarına göre değişmektedir. Satıştaki açık köklü çeşitlerimiz chandler ve fernor ceviz fidanı dır. Fidanlarımız doğru tozlayıcıları fernette yada franquette ile birlikte gönderilmektedir. Güncel açık köklü ceviz fidanı fiyatlarımız 8 TL’den başlamaktadır. Fidan fiyatları boyları arttıkça artmaktadır.

Sizlerde geleceğinize yatırım yapmak ve sonucunda iyi bir ceviz bahçesi sahibi olmak istiyorsanız tercihiniz Gelişim Fidancılık olmalıdır.